Kvarta
Požadavky pro studenty:
Požadavky pro studenty 2. část:
Přátelé,
jelikož máme v bakalářích uvedenou hodinu ve čtvrtek 2.4.2020, zasílám vám další úkol, na který budete mít celý týden, tzn. do 9.4.2020.
V dolumentech v bakalářích jsem vám vytvořil složku,kterou najdete pod svou třídou. Jmenuje se "Geomorfologické členění reliéfu ČR".
Jsou zde uloženy prezentace, které si všechny prohlídněte a přečtěte. Nemusíte tvořit žádné zápisky.
Další týden se dozvíte úkol, který bude na tyto prezentace navazovat.
Moc děkuji a přeji příjemné čtení.
Požadavky pro studenty 3. část:
Přátelé,
jelikož máme v bakalářích nečekaně uvedenou hodinu v úterý 7.4.2020, zasílám vám další úkol, na který budete mít více jak týden, tzn. do 16.4.2020. Možná jste si všimli, že v prezentacích, které jsem vám uložil do dokumentů v bakalářích pod vaší třídou, chybí spoustu zajímavých míst, které patří do jednotlivých subprovincií.
Doufám, že se nebudete zlobit, když po vás budu chtít vypracovat práci v ppt nebo ve wordu,...Cílem bude vytvořit obrazový přehled zajímavých míst jednotlivých subprovincií, které stručně popíšete.
Přeji příjemnou a pohodovou práci.
S pozdravem Radim Berka.
Požadavky pro studenty 4. část:
Přátelé,
jelikož máme v bakalářích nečekaně uvedenou hodinu ve čtvrtek 16.4.2020, zasílám vám další úkol, na který budete mít týden, tzn. do 23.4.2020.
Vytvořil jsem vám seznam národních parků a chráněných krajinných oblastí ČR.
Vaším úkolem bude vytvořit prezentaci, která charakterizuje příslušné chráněné území.
Využijte především obrázky, text pouze stručně.
Seznam chráněných území:
Anežka Bakešová – Krkonošský národní park
Karel Otakar Bartoň – NP Podyjí
Kryštof Brož – NP Šumava
Anna Buriánková – NP České Švýcarsko
Zuzana Buriánková – CHKO Beskydy
Adéla Dˇoubalíková - CHKO Bílé Karpaty
Ondřej Fries - CHKO Blaník
Artuš Hašek - CHKO Blanský les
Klára Housová - CHKO Brdy
Štěpán Chlum - CHKO Broumovsko
Olesya Kopych - CHKO České středohoří
Lucie Kořínková - CHKO Český kras
Ondřej Krause - CHKO Český les
Adam Malý - CHKO Jeseníky
Karolína Maršíková - CHKO Jizerské hory
Tereza Krausová - CHKO Český ráj
Šárka Matěchová - CHKO Kokořínsko – Máchův kraj
Natálie Medková - CHKO Křivoklátsko
Jindřich Mlejnek - CHKO Labské pískovce
Richard Mlejnek - CHKO Litovelské Pomoraví
Michal Sedláček - CHKO Lužické hory
Veronika Šircová - CHKO Moravský kras
Bára Tůmová - CHKO Orlické hory
Anna Marie Valentová - CHKO Pálava
André Vostrý - CHKO Poodří
Jan Wagenknecht - CHKO Slavkovský les
Adam Zoubek - CHKO Třeboňsko.
Přeji hezkou práci.
S pozdravem Radim Berka
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 5. část:
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 6. část:
Dobrý den,
v týdnu od 30.4. do 7.5.2020 mám pro vás připravený následující úkol.
Znáte deník referendum https://denikreferendum.cz/.
Vaším úkolem ho bude poznat a napsat mi o něm nějaké informace, které zjistíte.
Vybral jsem vám odkazy na zajímavé články, které si určitě zaslouží jejich přečtení.
https://denikreferendum.cz/clanek/31087-zemedelstvi-budoucnosti-bez-chemie-a-agrokorporaci
Přeji vám spoustu zajímavého čtení.
S pozdravem Radim Berka
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 7. část:
Dobrý den,
v týdnu od 7.5. do 14.5.2020 mám pro vás připravený následující úkol.
Na internetových stránkách české televize najdete pod odkazem https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/dily/ pořad, který se nazývá "Toulavá kamera".
Vaším úkolem bude vybrat si jeden z pořadů, který vás v databázi zaujme, ten shlédnou a napsat mi o něm informace.
Moc děkuji.
S pozdravem Radim Berka
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 8. část:
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 9. část:
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 10. část:
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 11. část:
Požadavky ze zeměpisu v době zrušení výuky na gymnáziu 12. část: